Туреччина ратифікувала "Турецький потік" - Перший Соціальний

Туреччина ратифікувала “Турецький потік”

1

tureccyna_potik

Парламент Туреччини схвалив законопроект про ратифікацію міжурядової угоди з Росією про будівництво газопроводу Турецький потік.

Голосування з цього питання відбулося минулої ночі. Брали участь 223 депутати, з яких «за» висловилися 210, інформує ТАСС.

Зазначимо, що 29 листопада комісія з міжнародних відносин парламенту Туреччини також схвалила цей законопроект.

Нагадаємо, в грудні 2014 року Росія змушена була відмовитися від будівництва газопроводу «Південний потік» в обхід України. В ході візиту до Туреччини президента Володимира Путіна сторони домовилися про новий газопровід, який вирішили назвати «Турецький потік».

За задумом РФ, газопровід повинен пройти через територію Туреччини на кордон з Грецією і далі до австрійського хаба в Баумгартені. Його довжина повинна скласти близько 1,1 тис. км, газопровід складатиметься з чотирьох ниток.

Спочатку будівництво «Турецького потоку» повинно було початися в кінці червня, говорив раніше Новак. Орієнтовна вартість першої нитки «Турецького потоку» оцінюється 3,3 млрд євро. Європейські ЗМІ вже давно почали відзначати, що доля газопроводу знаходиться під питанням через його сумнівну рентабельність.

Проект заморозили остаточно після того як Туреччина збила російський винищувач. Після спроби державного перевороту в Туреччині, президент Ердоган знову пішов на зближення з Путіним і переговори відновили.
Loading...1 коментар

  1. А чего это Крым вдруг к России пририсовали? Или он перестал быть спорной территорией?

Залишити коментар