У Києві учаснику АТО брутально відмовили у працевлаштуванні - Перший Соціальний

У Києві учаснику АТО брутально відмовили у працевлаштуванні

7


У Києві в одному з магазинів колишньому учаснику АТО відмовили у вакансії охоронця, тому що власнику закладу здалося, що той воював у нього вдома.

Про цей інцидент у групі Спілка ветеранів АТО Деснянського району в мережі Facebook написав користувач під псевдонімом Ваня Пістолет.

Як зазначається у повідомленні, після цього АТОшнику стало зле і він потрапив у лікарню.

До цього чоловік уже пройшов співбесіду, подав документи, проте їх не підписав власник магазину.

Ти воював у мене на батьківщині – ти не підходиш нам, – так пояснив своє рішення директор закладу.

Що ми повинні робити в такому випадку? Спалити цей магазин? Тоді чим ми кращі за сепаратистів? Адже, крім цієї людини, там ще є інші люди, наші. Ми ж воювали і воюємо за Україну і Закон, а не за анархію на території цієї держави, – прокоментував інцидент автор повідомлення.

Після того він особисто прийшов зранку в магазин і помітив, що охорона й магазин – це окремі контори, а на роботу людей набирає працівник магазину.

Старший охоронець запевняв, що у них у компанії працюють АТОшники, вони воюють, їх чекають. А працівниця, яка представилася Ольгою Сергіївною, тягнула в кабінет поговорити і вирішити це питання. Але на це часу немає. Я пішов, адже Микола в лікарні – серце, – йдеться далі в пості.

Джерело: Обозреватель
Loading...7 Comments

 1. Виталий on

  Гнать донецких и луганских из Киева!!! Мразь она и в Киеве мразь!

 2. Игорь on

  Эти донецкие предатели смылись в Киев, и теперь гадят здесь.А почему не сжигать?”Тоді чим ми кращі за сепаратистів?” А вы хотите победить сепаров-чистыми перчатками? Не получится.Выжигать сепаратизм надо Иначе Украина развалится.

 3. Валерія on

  Сепаратисти падлюки, й далі жирують. Тепер вже у Києві. Там у себе на “родінє”, вони здали Українські території бандитам-терористам, закликали рашистів з Хуйлом, а самі переїхали до столиці й успішно продовжують барижничити. Не здивуюсь, коли виявиться, що цей власник магазину фінансує сепаратистів-терористів. Відтак, для СБУ є робота.

 4. Михайло on

  “…після цього АТОшнику стало зле і він потрапив у лікарню…” – може, з таким поганим здоров’ям не треба працювати охоронцем?

Залишити коментар