У Львові колишні співробітники МВС вбивають тварин - Перший Соціальний

У Львові колишні співробітники МВС вбивають тварин

0

28 вересня о 23.30 в гаражному кооперативі  «АТГ Батальна» пролунали постріли. Як виявилось це була стрілянина по собакам, які охороняли цей кооператив. Стріляв колишній майор міліції, член цього кооперативу. Постріли були здійснені з травматичної зброї. Постраждали 2 собаки.

«Про цей випадок відразу стало відомо львівським зоозахисникам, – каже Наталя Кузнєцова, голова Львівського товариства захисту тварин. Ми оперативно виїхали на місце, викликавши ветеринара. На території коперативу були виявлені дві поранені собаки. Одна з важкою травмою хребта, інша поранена в око. Витягнуто гумову кулю. Обом тваринам була надана швидка допомога. Цього разу вдалося зберегти їм життя».

Небайдужими мешканцями району та головою кооперативу була складена заява щодо вище викладених подій. Заяву прийняв райвідділок по вул.Шафарика.

«Людина, яка стріляла в тварин, – є колишнім міліціонером, – каже Юрій Микитюк, віце-президент Західноукраїнського товариства захисту тварин, – він не жалкує про свої дії, навпаки, сумує, що не влучив. На вигляд був у нетверезому стані, хамив.  Заяву щодо стрілянини на Батальній прийняла черговий Фот Антоніна Михайлівна. Але рішення про відкриття кримінального впровадження приймає начальник відділку. Ми дуже просимо небайдужих громадян, журналістів, громадських діячів не лишатися осторонь цього злочину. Такі люді мають бути покарані».

Це вже другий випадок за вересень місяць. Нагадуємо, що 20 вересня 2014 року в дачному кооперативі «Львівський залізничник», вул. Брюховецька, за вказівкою голови кооперативу Михайла Новицького сторонній людині дали в руки рушницю, з якої близько 13:00 на очах у дітей були вбиті дві вуличні собаки, які жили на території кооперативу під опікунством дачників.
Loading...Залишити коментар