У Львові страйк пасажирів непомітний - Перший Соціальний

У Львові страйк пасажирів непомітний

0

15

Страйк пасажирів, який повинен був розпочатись сьогодні у Львові, або не відбувся, або став настільки немасовим, що на загальну картину не вплинув.

Чи то через погоду, чи все ж страйк і не міг привернути до себе велику кількість пасажирів, але з самого ранку маршрутки були знову забиті пасажирами, як бочки оселедцями. Знову люди стоять на останній сходинці та де-не-де можна помітити притиснутий дверима наплічник якогось із студентів, що стирчить назовні.

Насправді, організаторам страйку варто було сподіватись на такий результат, адже навіть не те, щоб люди не готові до таких «перформенсів», а просто в більшості людей немає великого вибору, чим і користуються перевізники. Не всі мають велосипеди, а зараз велосипед взагалі став розкішшю, а мода підвозити безкоштовно або за невеличку платню в межах міста у Львові ще немає і напевно над цим треба працювати.

Хоч загалом в соціальних мережах страйк нашумів і дійсно привернув увагу до проблеми підняття цін на проїзд і, можливо, він все ж не пройде безслідно, а дасть поштовх до пошуку вирішення цієї проблеми.




Loading...



Залишити коментар