У Москві затримали аспіранта-анархіста - Перший Соціальний

У Москві затримали аспіранта-анархіста

0

Аспірант механіко-математичного факультету МДУ Азат Міфтахов, якого підозрюють у виготовленні вибухівки, затриманий майже відразу після звільнення з ізолятора тимчасового тримання (ІТТ). Про це в четвер, 7 лютого, з посиланням на адвоката Світлану Сидоркіну повідомляє Telegram-канал «Говорить Москва».

За словами Сидоркин, Міфтахова доставили до Управління внутрішніх справ (УВС) по Північному адміністративному округу (САО) Москви. Раніше 7 лютого аспіранта звільнили з ІТТ без обрання йому запобіжного заходу.

3 лютого повідомлялося про заяву аспіранта про застосування до нього тортур. За даними Сидоркиніної, її підзахисного «били долонями і кулаками по обличчю, у нього залишився слід від шуруповерта на рівні грудної клітини» після того, як він попросив зателефонувати батькам і адвокатові.

Міфтахов відмовився давати свідчення, скориставшись 51-ю статтею Конституції Росії, яка гарантує право не бути примушеним до дачі свідчень проти самого себе чи до визнання себе винним.

1 лютого стало відомо про затримання аспіранта. За даними слідства, молода людина могла займатися виготовленням вибухівки прямо в кімнаті гуртожитку в головній будівлі МДУ на Воробйових горах.

В ході обшуку там були знайдені сліди вибухівки, а також армійська форма, кілька засобів зв’язку і література анархістської спрямованості. Повідомлялося, що Міфтахов є членом анархістської організації «Народна самооборона», разом з ним були затримані ще п’ятеро осіб.
Loading...Залишити коментар