У Тернополі на будівництві “кидають” робітників - Перший Соціальний

У Тернополі на будівництві “кидають” робітників

0

Десятки робітників, що здійснюють реконструкцію перинатального центру в Тернополі перекрили дорогу і вимагали зарплати.

Працівники протестували проти затримки заробітної плати фірмою,  з якою облдержадміністрація підписала угоду на реконструкцію. Вартість угоди, за офіційним кошторисом, майже 30 мільйонів гривень. Половину цієї суми фірма вже освоїла. Якщо врахувати, що виконання робіт днями перевіряла фінінспекція і порушень в виплаті заробітної плати не побачила, можна припустити, що на папері люди гроші отримували вчасно. А насправді людей годували обіцянками.

 На місце події негайно виїхала оперативно-слідча група міськвідділу міліції. Рух транспорту у центрі міста відновлено, а керівництво фірми веде переговори з працівниками щодо виплати заборгованості.

Прокуратурою міста Тернополя проводиться перевірка щодо невиплати працівникам коштів, якими, на підставі договорів проводились будівельні роботи з реконструкції будівель Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина».

З’ясовано, що підприємством-підрядником за рахунок коштів Державного бюджету проводились будівельні роботи з реконструкції перинатального центру в місті Тернополі. Державою, в особі управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації розрахунок за виконані підприємством упродовж минулого року будівельні роботи проведено у повному обсязі.

 Проте, підприємством не проведено оплату працівникам коштів за виконані ними роботи.

 За даним фактом прокурором міста Тернополя прийнято постанову про проведення перевірки. У ході її проведення підприємством вже погашено заборгованість в сумі 18 тисяч гривень.
Loading...Залишити коментар