Українські феміністки проти заборони абортів в Польщі - Перший Соціальний

Українські феміністки проти заборони абортів в Польщі

1

fem

Дівчата з львівської організації Феміністична майстерня висловили солідарність із жінками Польщі, які сьогодні оголосили всенаціональну акцію протесту.

Дівчата сфотографувались в чорному одязі (символ протесту проти криміналізації абортів) та провели акцію під консульством Польщі.

«Феміністична майстерня вважає, що подібний законопроект суперечить базовим правам людини, зокрема віднімає право жінки самостійно розпоряджатися своїм тілом. Як свідчать дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я, практика заборони абортів не приводить до зниження рівня небажаної вагітності, натомість підвищує рівень смертності серед жінок, оскільки ті вимушені вдаватися до небезпечних процедур переривання вагітності.

Ефективною практикою протидії небажаній вагітності є сексуальна освіта та покращення економічного становища.

Ми закликаємо поширювати інформацію про недопустимість прийняття подібних законопроектів і висловлювати солідарність польським жінкам, що виходять на масові протести сьогодні. Щоб підсилити увагу до протесту, ви можете поставити в соцмережах профільною фотографію ту, де ви вдягнені у чорне, і додати хештеги: #czarnyprotest #blackprotest», – написано на сайті організації.
Loading...1 коментар

  1. Все что происходит в Польше, это внутренние дела Польши и ее граждан.
    Пусть Украинские феминистки фигней не занимаются.
    Разве что им совсем нечем заняться.

Залишити коментар