В "ДНР" 5 тисяч працівників відправили в примусову відпустку - Перший Соціальний

В “ДНР” 5 тисяч працівників відправили в примусову відпустку

0

Бойовики з окупованих територій Донецької області відправили всіх працівників Єнакієвського металургійного заводу у примусову двомісячну відпустку.

Про це повідомляє прес-центр Головного управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.

У відомстві розповіли, що на окупованих терористами територіях продовжується погіршення соціально-економічної ситуації. Зокрема, зупиняються виробничі процеси на підприємствах вугільної та металургійної промисловості та зростає рівень безробіття.

«Незважаючи на обіцянки т.зв. «керівництва ДНР» щодо повного відновлення до кінця червня ц.р. функціонування Єнакієвського металургійного заводу, з липня ц.р. всі працівники підприємства (близько 5 тис. осіб) примусово відправлені у двомісячну відпустку», – наголосили у розвідці.

Нагадаємо, група «Метінвест» Ріната Ахметова 15 березня заявила про втрату контролю над своїми заводами в ОРДЛО, в тому числі Єнакіївським металургійним заводом (ЄМЗ) і його макіївською філією.

В середині лютого «Метінвест» зупинив виробництво на ЄМЗ і МФ в зв’язку з транспортною блокадою ОРДЛО. Пізніше бойовики підрахували, що для перезапуску Єнакіївського металургійного заводу та його макіївської філії необхідно близько 10,1 млн доларів витрат на день.

Пізніше ватажок «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що Єнакіївський металургійний завод, фактично відібраний бойовиками у «Метінвесту», очікує на отримання партії сировини.
Loading...Залишити коментар