В.о. заступника ОДА бреше на телебаченні - Перший Соціальний

В.о. заступника ОДА бреше на телебаченні

0

lis

Нещодавно Ігор Шепелев, заступник голови Херсонської ОДА, в інтерв’ю місцевому телеканалу дав неправдиву інформацію з приводу кількості працівників, притягнутих до відповідальності за певні порушення.

«Ви не повірите, за 2014-й рік спіймано практично 500 осіб, саме працівників лісового господарства. Так, але ми маємо справу з виконавцями. Постійно змінюються виконавці, постійно це триває. У них досить багато часу, щоб почекати поки десь щось вщухне – і заново почати це робити. Тому наша мета на сьогоднішній день знайти дійсно тих замовників, які організовують ці процеси і припинити технологічну цю вирубку лісу», – передає місцевий телеканал «ВТВ плюс» слова Шепелева.

І ось майже одразу на сайті Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства було розміщено заяву від працівників.

«Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що інформація про «притягнення до відповідальності близько 500 осіб працівників державної лісової охорони «у вищезгаданому сюжеті» не відповідає дійсності. До відповідальності притягнуто 38 працівників державної лісової охорони, з них 2 звільнені. Працівниками державної лісової охорони в 2014 році на 465 лісопорушників накладено адміністративні штрафи в сумі 21,8 тис. Грн., З них 302 випадки самовільних рубок, нанесений збиток склав 567,9 тис. Слід відзначити позитивну тенденцію в тому, що обсяг самовільних рубок в 2014 майже в 2,5 рази зменшився порівняно з 2013 роком».

Заява від в.о. заступника на телебаченні вийшла після акції протесту від громадського руху «Ліс людей». Активісти мітингували проти знищення місцевого лісу та розкрадання грошей з бюджету.
Loading...Залишити коментар