В СБУ розповіли, як страйки руйнують благополуччя в країні - Перший Соціальний

В СБУ розповіли, як страйки руйнують благополуччя в країні

0

kyivpastrans

Співробітники СБУ стверджують, що страйк працівників “Київпастрансу”, який відбувся цього тижня, руйнує благополуччя країни.

Вчора працівники СБУ затримали активіста, який підтримав страйкувальників. Чоловік – уродженець Краматорська і це, разом з його участю в страйку, дало підстави для його затримання

Співробітниця прес-служби СБУ України Ольга Супрун розповіла, що “людина, яка спілкувалась з співробітниками міліції, постійно говорила якимись завченими фразами, які свідчать про те, що він має відношення до російських спецслужб. Є фрази про ситуацію в Україні, про те, що потрібно робити, щоб дестабілізувати ситуацію, щоб позбавити Україну загального благополуччя”.

Тобто, за логікою СБУ, в Україні благополуччя та процвітання, а заклики до страйку – це бажання дестабілізувати ситуацію, а не дієвий спосіб боротьби за свої права. Схоже, що благополуччя – це коли півроку не виплачують й без того мізерну зарплату. А якщо ти протестуєш, щоб не померти з голоду – це руйнація благополуччя. Звучить як анекдот, проте це – позиція СБУ.
Loading...Залишити коментар