В список по обміну внесли 18 громадян Росії - Перший Соціальний

В список по обміну внесли 18 громадян Росії

0

Учасник гуманітарної підгрупи на переговорах в Мінську Віктор Медведчук заявив, що бойовики “Л/ДНР” внесли до списку для наступного обміну заручниками 18 громадян Росії.

Про це Медведчук розповів в інтерв’ю російському виданню “Новая газета”, повідомляє сайт #Букви.

“Коли ми затверджували списки “306 на 74″, там були 12 громадян Росії (всього їх 18). Потім на останньому етапі Київ зайняв позицію, що громадяни Росії повинні звільнятися згідно з Конвенцією СНД про права та основні свободи людини. Стали лунати заяви: ми проведемо заміщення цих осіб, замість цих віддамо інших, які розшукуються Донецьком і Луганськом … на сьогоднішній день представники Донецька та Луганська знову внесли всіх громадян Росії (18 осіб, про яких я згадував раніше) в свої списки на обмін”, – сказав він .

Медведчук також додав, що займається питаннями звільнення українців, а саме – Олега Сенцова, Станіслава Клиха, Миколи Карпюка, Романа Сущенко, Олександра Кольченко і Павла Гриба.

“А є ще українські та російські прикордонники. Ви знаєте самі, я і раніше вів переговори з керівництвом РФ з приводу звільнення громадян України. Так були звільнені Савченко, Афанасьєв і Солошенко. Цей переговорний процес триває”, – сказав він.
Loading...Залишити коментар