В Україні пройдуть марші проти насильства над жінками - Перший Соціальний

В Україні пройдуть марші проти насильства над жінками

0

feministky2

17 вересня в Києві та інших містах України відбудуться акції протесту під назвою «Я не боюсь діяти».

Акції в більшості будуть відбуватись у вигляді ходи (маршу), а виступатимуть на них проти культури насильства, «де постраждала є звинувачена та присоромлена, а ґвалтівник та насильник – виправданий та героїзований».

Головні вимоги, які висуватимуть організатори акцій, це створення умов для дотримання Стамбульської конвенції, а саме:
– формування незалежної комісії з протидії домашньому та гендерному насиллю;
– її співпраця з жіночими громадськими організаціями/ініціативами;
– створення кризових і медико-реабілітаційних центрів для людей, які зазнали гендерного/домашнього насилля;
– підтримка і створення нових безкоштовних «гарячих ліній» кваліфікованої та конфіденційної допомоги людям, які зазнали гендерного/домашнього насилля.

«Нашою метою є зробити жінок видимими , а голос – чутним у публічному просторі; солідаризуватися та підтримати жінок, які зазнали насилля. Також однією з вимог є дотримання Стамбульскої конвенції та формування незалежної комісії з протидії домашньому та гендерному насильству; її співпраця з жіночими громадськими організаціями/ініціативами; створення кризових і медико-реабілітаційних центрів для людей, які зазнали насильства; підтримка і створення нових безкоштовних «гарячих ліній» кваліфікованої та конфіденційної допомоги людям, які зазнали насильства.

Проблема не в нас, проблема в культурі, яка підтримує та заохочує агресію та злочин. Тому тільки ми можемо захиситити себе та інших жінок.

Не дамо вулиці та суспільству контролювати нашу свободу та сексуальність! Не дамо суспільству критикувати і придушувати наш голос! Не дамо засоромити себе за вчинки інших!

Солідаризуймося! Дамо відсіч ґнітючій системі патріархату!», – пишуть в анонсі зустрічі.
Loading...Залишити коментар