Верховний суд підтримав Трампа у забороні служби в армії для трансгендерів - Перший Соціальний

Верховний суд підтримав Трампа у забороні служби в армії для трансгендерів

0
Верховний суд США підтримав політику президента США Дональда Трампа щодо заборони служби в армії для деяких трансгендерів.

Про це повідомляє телерадіокомпанія ВВС, передають Букви.

Відзначається, що дана постанова Верховного суду США скасовує рішення нижчих судів, які не дозволяли міністерству оборони США здійснити цей план.

При цьому Верховний суд відмовився брати на розгляд справи з цього питання, в зв’язку з чим їх розгляд продовжиться в нижчестоящих судових інстанціях.

Підкреслимо, указ про заборону трансгендерам проходити військову службу у всіх випадках, крім виняткових обставин, глава США підписав ще 26 серпня 2017, згідно з яким доручив міністерству оборони припинити прийом трансгендерів на службу в армію.

Згодом міністр оборони США Джеймс Меттіс призупинив дію указу глави держави Дональда Трампа, в якому забороняється служба трансгендерів в американській армії.

У березні 2018 року Трамп підписав меморандум, який забороняє трансгендерам надходити на службу в збройних сили країни. Заборона в тому числі стосується людей, які страждають гендерної дисфорией – це стан при трансгендерності, в якому людина не може повністю взяти свій гендерний статус. При цьому в документі не уточнювалося, що мається на увазі під винятковими обставинами.

Відзначимо, що право служити в збройних силах США трансгендери отримали в 2016 році за указом Барака Обами, який займав посаду президента.
Loading...Залишити коментар