Вето президента на дострокове звільнення службовців не подолали - Перший Соціальний

Вето президента на дострокове звільнення службовців не подолали

0

viyskovyi

Депутати Верховної ради України  не подолали вето, накладене президентом Петром Порошенком на законопроект про зміни в закон “Про військовий обов’язок і військову службу”, що дозволяв військовослужбовцям-контрактникам звільнятися зі служби достроково (№4689).

За подолання вето проголосували лише 82 депутати при необхідних 300.

Депутати також відхилили пропозицію направити законопроект на доопрацювання в профільний комітет.

Як підкреслив представник президента України у Раді Артур Герасимов, даний документ не може бути підписано главою держави, оскільки це може негативно вплинути на обороноздатність країни. Згідно з внесеними пропозиціями, військовослужбовцям, які підписали контракти на термін до завершення особливого періоду та вислужили не менше 18 місяців військової служби, а також військовослужбовцям які вислужили понад визначених контрактом термінів більш 12 місяців, надається право розірвати або перепідписати такі контракти.

“Таким чином, право на звільнення з військової служби в ЗСУ одночасно отримають близько 57 тисяч військовослужбовців, що становить 28% від їх затвердженої чисельності”, – повідомив він.

Нагадаємо, у липні Верховна Рада України підтримала в цілому законопроект №4689 “Про внесення змін до Закону України” Про військовий обов’язок і військову службу “(щодо уточнення окремих положень)”. За документ з другого разу проголосували 233 нардепа.

У вересні Порошенко наклав вето на законопроект.
Loading...Залишити коментар