Вночі українські жінки вийдуть на протест - Перший Соціальний

Вночі українські жінки вийдуть на протест

0

nich2

28 листопада в Києві, Львові та Дніпропетровську відбудуться нічні марші, які організовують місцеві феміністичні ініціативи та ліві активісти.

Схожі акції під назвою «Право на ніч» проходять в багатьох країнах світу як протест проти насильства над жінками.

«Активістки «Чорної веселки» запрошують всіх жінок приєднатися до акції «Право на ніч»! Це символічний марш, який щорічно проходить в багатьох країнах. Ми виступаємо проти насильства над жінками, проти страху, з яким стикається кожна з нас, а також проти самої ідеї, що після заходу сонця нам варто розійтися по домівках. Ми всі знаємо, що ніч – небезпечний час для жінок. Пора покласти цьому край!

У Києві в суботу, 28 листопада о 20-00, ми зберемося біля пам’ятника Тарасу Шевченку в парку Шевченка. Беріть з собою плакати і барабани. Покажемо, що місто належить жінкам так само, як і чоловікам!

В акції «Take back the night» традиційно беруть участь тільки жінки в знак того, що саме жінкам, без супроводу чоловіків, небезпечно перебувати на вулиці в темний час доби, а також щоб продемонструвати, що, об’єднавшись, жінки можуть протистояти насильству і страху. Також запрошуються трансгендерні жінки і трансгендери з іншими ідентичностями.

Цього року ми вийдемо на акцію одночасно в Києві, Дніпропетровську та у Львові. Організаторки: Сестринська сотня (Дніпропетровськ), «Чорна Веселка» (Київ), Феміністічна майстерня (Львів).

Запрошуємо інші міста приєднуватися!

Жінки у всіх містах і країнах стикаються з одними і тими ж проблемами.

Покажемо, що наша солідарність сильніше страху, який нав’язує суспільство. Повернемо собі ніч!», – пишуть в київській зустрічі.
Loading...Залишити коментар