Волонтери забрали ще одну функцію держави - Перший Соціальний

Волонтери забрали ще одну функцію держави

0

robot

Українські волонтери та львівські конструктори знову проявили себе в допомозі воякам із зони АТО.

Останнім часом і так постійно складається думка, що держава робить все, щоб українські військові були голими, босими та голодними. Практично все забезпечення на себе взяли волонтери, які на власній ініціативі, а в більшості і за власний кошт забезпечують добровольців та строковиків всім, чим тільки можна і не можна. Держава в цій справі більше нагадує паразита.

Цього разу волонтери довели, що можуть забезпечити військових не тільки одягом та харчами, а й сучасними розробленими новинками. Сьогодні волонтери у Львові біля Оперного театру презентували новий розроблений місцевими конструкторами «роботизований танк розвідник». Танк буде передано 24-ій окремій механізованій бригаді ЗСУ. Львівські волонтери та конструктори на цьому не зупиняються і починають збирати гроші на наступний танк-розвідник, адже сподіваються, що такі машинки допоможуть зберегти життя українських вояків.

Нагадаємо, керівництво Генерального штабу ЗСУ вже звинувачувало волонтерів України в брехні та безпідставній паніці і стверджувало, що армія давно вже забезпечена всім чим потрібно.
Loading...Залишити коментар