Воєнного, який не віддав терористам краматорський аеродром, заарештували - Перший Соціальний

Воєнного, який не віддав терористам краматорський аеродром, заарештували

3


Військового, нагородженого за доблесть і відвагу в битві за Краматорськ, заарештували. Підполковника Євгена Ялишева звинувачують у здирництві.

Три тисячі гривень намагалися вручити військовому за мовчання. За словами дружини військового, на території одеської військової частини, де проходив службу Євген, неофіційно розміщується приватна кінологічна служба. Підполковник з Краматорська, незадоволений незаконною діяльністю приватників, поплатився за свою чесність.

“Його звинувачують тільки тому, що він наїхав на цих бізнесменів. Частина з них, наскільки я знаю, колишні співробітники МВС, сфабрикували справу. Така людина заради трьох тисяч гривень не буде бруднитися. Здай військову частину – і ти мільйонер, живи скільки хочеш”, – коментує співслужбовець Ялишева.

Нагадаємо, що 15 квітня 2014 під керівництвом підполковника Ялишева аеродром Краматорська героїчно відбив атаку озброєних терористів. Якби не дії підполковника Ялишева, що взяв на себе відповідальність за застосування вогнепальної зброї, військовий аеродром могли б захопити терористи.
Loading...3 Comments

  1. Борис on

    SOS ,если это очередной беспредел,нужно срочно всем вставать на защиту,в стране садят всех,только не убийц Майдана,причастных к захвату Крыма и Донбасса

  2. Маша on

    Защитник … не защитник … перед законм все равны, а то с криками я был в АТО уже совсем совесть потеряли … не надо давить на жалость … не для этого вы майдан затевали … ждите правильного справедливого законного решения, ведь те кто стоял у власти раньше уже заменены на кристально честных людей, которых вы своим недоверием и нытьем оскорбляете!

  3. Николай on

    Маша наверное с Уралмаша? Вот и ехала бы туда машуля

Залишити коментар