Як деіндустріалізують Україну - Перший Соціальний

Як деіндустріалізують Україну

1

Кандидат в Президенти України Юрій Бойко заявив, що якщо не підтримувати вітчизняного виробника, то про сильну економіку не може бути й мови.

«Нам розповідали, що повинен бути відкритий ринок, але як можна конкурувати, якщо кредити на Заході під 3% річних, а у нас – під 20%, вартість енергоносіїв для підприємств в Європі вже дешевші, ніж у нас. До того ж, держава практично не лобіює вітчизняні товари за кордоном. Це потрібно буде виправляти і наводити порядок», – заявив Бойко під час візиту на Запорізький автомобілебудівний завод 21 лютого.

Політик наводить жахливу статистику щодо закриття автопідприємств в Україні: якщо раніше в країні було 8 автомобілебудівних заводів, то зараз залишився один, який ледве працює. Всі інші зупинили виробництво, тому що внутрішній ринок завалили дешевим імпортом, а вітчизняного виробника залишили без підтримки.

У свою чергу, колишній Президент України Леонід Кучма під час виступу на форумі «Влада і бізнес: новий суспільний договір», підкреслив, що до деіндустріалізації держави привели дії нинішньої влади. За його словами, за останні п’ять років вже втрачено 19% виробництва, і тепер в економіці все треба робити з нуля.

«Київ був насичений сучасними підприємствами, де вони зараз? Ось я недавно чув, що ми починаємо робити літаки «Руслан», і подумав, що у хлопців щось не те, вони щось забули. Ми не здатні сьогодні робити «Руслани». У нас немає технічної документації, немає алюмінію, не можу навіть перераховувати все, чого немає. У нас є тільки документація на ремонт », – заявив він.

Політик також додав, що Україна повністю позбулася багатьох галузей промисловості і остаточно втратила космічні компетенції -це і є практична деіндустріалізація країни.
Loading...1 коментар

  1. Св!й доробок у досл!дження проблеми внесли ! представники укра1нсько1 д!аспори, зокрема Т. Сосновий, П.Ла0р!в, О.Субтвлып1й та га. Найбгльший !нтерес становить монография Б.Кравченка, в як1й анал!зуються зрушення в соЩальн!й структур! укра!нського сусп!льства на р1вн! м1ста та села. Використовуючи широкий спектр друкованих джерел, автор показав зм!ни в нац!ональному склад! шахтархв Донбасу, труднощ! в здИсненнх пол!тики украш!зац!1, русифюаторськ! прояви серед представтШв парт!йно – державного

Залишити коментар