З Авакова молодшого зняли браслет - Перший Соціальний

З Авакова молодшого зняли браслет

0

Солом’янський райсуд Києва ухвалив рішення повернути закордонний паспорт синові глави МВС Арсена Авакова Олександру і зняти з нього електронний браслет.

Про це передає Українська правда, посилаючись на джерело в правоохоронних органах.

За словами джерела, відповідне рішення суд прийняв на засіданні 22 грудня. Стверджується, що прокуратура клопотала про продовження особистих зобов’язань, але суд задовольнив клопотання частково – Олександр Аваков має прибути до слідчого або в суд за першим викликом, проте отримав назад документи для виїзду за кордон.

До цього рішення суду син глави МВС клопотав у слідчих про дозвіл виїхати до Італії до 14 січня 2018 року і отримав його.

Нагадаємо, за версією слідства, в 2015 році Олександр Аваков, екс-заступник голови МВС Сергій Чеботар і представник фірми-переможця тендеру Володимир Литвин були причетні до закупівлі за рахунок Міністерства внутрішніх справ України рюкзаків за ціною, істотно вищою, ніж середня ринкова. За інформацією досудового розслідування, товар не був поставлений вчасно і до того ж не відповідав вимогам, встановленим МВС України, в результаті чого державі було завдано збитків у розмірі понад 14 млн грн.
Loading...Залишити коментар