З квітня зросте «соціальний тариф» на газ - Перший Соціальний

З квітня зросте «соціальний тариф» на газ

2

gaz

З квітня 2016 року зростає вартість так званого «соціального тарифу» із 3,6 грн до 5,5 грн. В той же час загальний тариф для населення зменшиться з 7,2 грн до 6,5 грн за кубометр.

Про це журналістам розповів голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк в кулуарах Міжнародного форуму Адама Сміта, що проходить в Києві, пише «Інтерфакс-Україна».

«Згідно з підписаним торік меморандумом з МВФ потрібно переглянути ціну до 1 квітня. Досягти 75% імпортного паритету для населення і теплокомуненерго з 1 квітня. Гадаю, що верхня ціна (7188 грн за тис. куб. м) незначно впаде – відсотків до 10, а нижня («соціальна») – виросте до 5,5 тис грн», – сказав він.

Однак, щоби ці зміни ввійшли в силу, їх має ухвалити Кабмін, якому ці повноваження перейшли згідно прийнятого минулого року закону про ринок газу.

«Тому ми пропонуватимемо, щоб рішення приймалося, але нові ціни на газ для ТКЕ починали діяти з наступного опалювального сезону», – пояснив Вовк.

За оцінкою голови НКРЕКП, після підвищення вартості газу для ТКЕ, тарифи на центральне опалення для населення можуть зрости в середньому на 80%.

Нагадаємо, що з сьогоднішнього дня, 1 березня, базовий тариф на електроенергію зріс із 45,6 копійок до 57 копійок за кВт-годину з урахуванням ПДВ. Кіловати з 101-го по 600-й тепер коштують 99 копійок замість колишніх 78,9 копійок, а з 601-го – 1,56 грн замість колишніх 1,479 грн.
Loading...2 Comments

  1. Виталий on

    И за это боролся майдан?! Сомневаюсь! Мразь, подонки и никому не известные малолетки дорвались до власти и творят всё, что хотят!!!

  2. гость on

    шо пыздят нету там такого они не чег не требуют -только вовремя проценти

Залишити коментар