Жінки-поліцейські заявили про цькування з боку керівництва - Перший Соціальний

Жінки-поліцейські заявили про цькування з боку керівництва

1

policejski_women

Жінки-поліцейські з Краматорська Донецької області звернулись до правозахисників із заявою про дискримінацію з боку керівництва.

Про це йдеться у листі, надісланому на адресу Асоціації українських моніторів дотримання прав людини у діяльності правоохоронних органів, котрий опублікований на сайті Центру інформації про права людини.

У ньому авторки стверджують, що заступник начальника Краматорського відділу поліції Андрій Друмов принижує жінок, “лайливо жартує щодо розміру їхніх грудей та кількості статевих партнерів”.

“Друмов заявляє, що, якщо хоч одна “баба” буде з ним сперечатися, то він заморить її нарядами на холоді, на вулиці”, – йдеться в листі.

Авторки стверджують, що їхній начальник не лише поводить себе агресивно щодо жінок, а і безпідставно позбавляє їх премій.

Правозахисники повідомили, що звернулись із заявою до міністра і начальника Нацполіції з вимогою розслідувати наведені дані.
Loading...1 коментар

  1. Рето on

    На Донетчине преследуют 3 учителей-мужчин, гнобят с десяток врачей-мужчин, хромого торгаша Витьку,охранника банка, и меров-петухов в курятниках. Остальные безработные, воюют или на зароботках. Хотят тоже письма писать в министерство.

Залишити коментар