Жінки вимагали «хліба та троянд» - Перший Соціальний

Жінки вимагали «хліба та троянд»

0

В казахському місті Алмата пройшов марш, організований ініціативною групою КазФем в честь 8 березня – дня солідарності і боротьби за жіночі права.

Учасниці маршу скандували гасла «Ні чоловіка, ні бога, ні пана», «Геть фашизм, лесбофобію, сексизм!», «Не тобі народжувати – не тобі вирішувати», «Сьогодні квіточки, завтра – відбиті нирки».

У плакатах активісток відбивались актуальні проблеми жінок, відповідаючи на питання про те, чого дійсно не вистачає жінкам сьогодні – «Дотримання прав і безпеки в жіночих колоніях», «Не кажіть нам, що носити, говоріть їм не ґвалтувати», «Ні репродуктивному тиску» , «Я не хочу боятися чоловіків», «Я хочу безпеки в будинку і на вулиці».

Активістки розтягнули банер з написом «Свобода, сестринство, фемінізм» і пройшли колоною по Арбату. Дійшовши до вулиці Фурманова, учасниці колони заспівали «Хліб і троянди» в честь жінок, що виходили з цією піснею на страйки і демонстрації 100 років тому, які вимагали не тільки рівної оплати своєї праці, а й гідного людського життя.
Loading...Залишити коментар