Жінки вийшли боротись за право ходити з оголеними грудьми - Перший Соціальний

Жінки вийшли боротись за право ходити з оголеними грудьми

1

toples

Вулицями канадського міста Ватерлоу пройшлось маршем близько трьох сотень людей на захист права дівчат ходити з оголеними грудьми.

Переважно учасниці маршу несли плакати «Це груди, а не бомба», «Нудизм не має відношення до сексу» і «Нагота – не означає сексуальність».

Організаторами маршу стали сестри Таміра, Надя і Аліша Мохамед, які недавно були заарештовані поліцією у зв’язку із катанням топлес на велосипедах. Як стверджують сестри, в той спекотний день інакше кататись було просто нестерпно.

Багато учасниць прийшли на марш з голими торсами, деякі прикрасили свої тіла закликами зрівняти права чоловіків і жінок.

«Я уявити собі не могла, що ця тема викличе такі суперечки. Не думала, що людей можуть так розбурхати жіночі груди. Ми просто хотіли захистити, розповісти людям, що у них є таке право», – розповіла Аліша Мохамед в інтерв’ю журналістам.

Як не дивно, але насправді поліція дійсно порушила закон Канади, адже, як нагадують активісти: «Закон, що дозволяє дівчатам з’являтися з оголеними грудьми в громадських місцях, прийнятий в Канаді досить давно – в 1996 році, після того, як Апеляційний суд провінції став на захист жінки, яку звинуватили в появі топлес на публіці. Гвен Джейкобс була оштрафована за це в 1991 році, але суд постановив, що в її поведінці не було нічого принизливого або протиприродного».
Loading...1 коментар

  1. гость on

    Очередная проплаченая акция по типу,,фемен,, для растления населения.Разве нормальному человеку прийдет в голову подобный бред,учитывая женскую ревность и конкуренцию,зная,что гиудь эротический стимулятор и у большинства женщин грудь без пуш апа не идеально,особенно после родов и с возрастом.

Залишити коментар