Зниження ціни на газ призведе до економічної кризи, - Гройсман - Перший Соціальний

Зниження ціни на газ призведе до економічної кризи, – Гройсман

0

На думку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в Україні не вийде знизити ціну на газ, оскільки зростання цін було передбачено угодами з кредиторами – МВФ, Світовим банком і Єврокомісією.

Про це прем’єр заявив, відповідаючи на питання “чи можна без наслідків для економіки знизити ціни на газ в 2 рази?”, повідомив Цензор.НЕТ з посиланням на Прямий.

“Якби це було можливо знизити ціну на газ в Україні і уникнути наслідків економічної кризи, я б це зробив. Ми зав’язані на міжнародних угодах з МВФ, Європейською Комісією, Світовим банком, де потрібна послідовність прийняття ними рішень підтримки України.

А чому нам потрібна підтримка фінансова? Адже ми як країна з 2006 по 2014 рік запозичили 50 млрд доларів. Тепер ми з вами повинні обслуговувати ці кошти. Мусимо їх повертати. Нам треба повернути цього року 417 млрд гривень. При тому, що це майже третина всього національного бюджету. Тобто тоді, коли вони брали ці кошти, вони їх просто спускали я не знаю куди. А зараз нам потрібно їх повертати”, – відповів Гройсман.

На думку прем’єр-міністра, без узгодження з міжнародними партнерами знизити ціни на газ неможливо.

“Узгодження таке отримати, я вважаю, поки неможливо, тому що це відхилить Україну від її зобов’язань і як наслідок після цього у нас буде економічна криза”, – зазначив Гройсман.
Loading...Залишити коментар