Демонстрація в Брюсселі закінчилась бійкою з поліцією - Перший Соціальний

Демонстрація в Брюсселі закінчилась бійкою з поліцією

0

ACAB

Сьогодні в Брюсселі стартувала перша акція, спрямована проти соціальної політики уряду та запровадження так званих “заходів економії”.

Бельгійські профспілки заявили про відкриття сезону протестів, який має тривати щонайменше місяць. Причиною цих протестів стало чергове підвищення пенсійного віку, цього разу до 67 років, та серйозні обмеження соціальних послуг.

Сам уряд пояснює свої дії прагненням зробити національного підприємця більш конкурентоспроможним та залатати діру в бюджеті держави. Натомість профспілковці запитують, чому саме на шию робітників повинен лягати весь тягар проблем держави та бізнесу.

Через годину після початку акції сталися сутички з поліцією, яка використала водомети та сльозогінний газ. В результаті, з обох сторін є постраждалі.

Також вони нагадують, що основна акція протесту повинна розпочатись 15 листопада. На відміну від нинішньої акції, де було пару десятків тисяч мітингувальників, профспілковці розраховують на сотні тисяч та вважають, що акція 15 числа переросте у загальнонаціональний страйк.
Loading...Залишити коментар