Femen проти фашистів Франсиска Франко - Перший Соціальний

Femen проти фашистів Франсиска Франко

0

 

Сьогодні в Мадриді (Іспанія) три напівоголені активістки Femen намагалися зірвати акцію, приурочену до річниці смерті диктатора Франсиско Франко.

Про це повідомляє агентство Associated Press, передають Букви.

Так, активістки з’явилися перед присутніми прихильниками Франко в напівоголеному вигляді з написами на тілі. Зокрема, на грудях дівчат було написано: “Законний фашизм, національна ганьба”. Одна з активісток спробувала дістатися до мікрофона на сцені.

Поява Femen викликала агресію прихильників Франко, які намагалися накинутися на дівчат. У ситуацію вчасно втрутилися правоохоронці, які затримали як активісток, так і декількох учасників акції.

В цілому на маніфестацію в центрі Мадрида вийшли близько двохсот чоловік, які симпатизують фашистському диктатору.

“Сьогодні вранці три активістки Femen зірвали фашистський захід у Мадриді на площі Орієнте. Щороку групи фашистів збираються на цій площі в центрі міста, щоб вшанувати іспанську диктатуру і свого лідера Франсиско Франко. З гаслами “Fascismo legal, vergüenza nacional” (“Законний фашизм , національна ганьба”) і “No es patriotismo, es fascismo” (“це не патріотизм, це фашизм”) Femen бореться проти публічного торжества фашизму в Іспанії. Femen вимагає припинення цих фашистських заходів як доказ прихильності державним демократичним цінностям”, – наголошується в блозі Femen.
Loading...Залишити коментар