Ряд народних депутатів хочуть скасувати призначення Денисової уповноваженим з прав Людини - Перший Соціальний

Ряд народних депутатів хочуть скасувати призначення Денисової уповноваженим з прав Людини

0

Ряд народних депутатів готують звернення до Конституційного суду України щодо скасування рішення Парламенту про призначення Людмили Денисової з фракції “Народного фронту” уповноваженим з прав людини.

Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Ми вважаємо, що було порушення законодавства, було порушення всіх норм, в тому числі міжнародних, щодо незалежності омбудсмена. Ми будемо звертатися, вже зараз готуємо подання, в Конституційний суд щодо порушення законодавства під час прийняття цього рішення”, – сказав він.

За його словами був порушений профільний закон про уповноваженого з прав людини, який передбачає, що голосування за омбудсмена відбувається таємно, за допомогою бюлетенів.

Він також зазначив, що 6 червня 2017 року минув термін, коли подані кандидатури, які розглядалися в сесійній залі 15 березня, могли бути винесені на голосування.

За словами Найєма, Паризькі принципи ООН передбачають, що органи, які стежать за дотриманням прав людини, не повинні бути політично заангажованим. “Пані Денисова навіть не вийшла з партії, вона призупинила членство в партії”, – додав нардеп.
Loading...Залишити коментар