Савченко це інструмент руйнування країни, - Луценко - Перший Соціальний

Савченко це інструмент руйнування країни, – Луценко

0
Народний депутат України Надія Савченко не є агентом ФСБ, вона – “інструмент для руйнування країни”, який Москва використовувала за допомогою лідера Центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимира Рубана.

Про це розповів в інтерв’ю виданню “Гордон” Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Так, на питання, чи є Савченко агентом ФСБ РФ, глава ГПУ відповів: “Ні. Це інструмент для руйнування країни … Москва використовує її через Рубана, який координує її дії, щоб знищити нашу країну, як це було зроблено в 1918-му році, один до одного!”.

“Класичний ватник, “Путін, прийди” з прізвищем Рубан використовував Савченко, у якої геть відсутня дисципліна державника, для перевороту в країні. Тип Савченко – це класичний козак, який рубає шаблею направо й наліво, переконаний в тому, в чому нас переконує Медведчук (Віктор Медведчук, – ред.). До речі, оточення Савченко давно, ще з 2000-х років, з Медведчуком співпрацювало … Надя Савченко – найчистіший більшовицький агітатор в шкірянці з червоним бантом, який йде в ЧК. Недарма ж вона влаштовувала посиденьки з Захарченком (убитий ватажок ” ДНР “Олександр Захарченко, – ред.) І публікою з “ДНР”: вони мислять однаково!” – підкреслив Луценко.

При цьому Генпрокурор впевнений, що Володимир Рубан є агентом ФСБ РФ.

“Безумовно! Більш того, Савченко, як ви знаєте, дуже харизматична жінка. Дуже ексцентрична. Але коли Рубан просив: “Надя, вийди, залиш чоловіків поговорити”, вона беззаперечно його слухалася”, – заявив Луценко, відповідаючи на відповідне запитання.

Глава ГПУ вважає цілком обґрунтованими побоювання, що Савченко і Рубан могли зробити ряд терактів в Києві.

“Я бачив її план, озвучений нею самою, на відео. Той, яким вона ділилася з офіцерами спецпідрозділів. Я читав протоколи, де вказано, що її водій, теж співробітник спецпідрозділу, говорив про постійні її оповіданнях про ці плани. Навіть те, що вона разом з Рубаном привезла таку кількість озброєння з військових частин терористів, які очолюють полковники регулярних російських збройних сил, про щось говорить. Я за прізвищами цих людей назвав в Парламенті, з портретами і позивними. Вони дали санкцію видати їй 120-міліметровий міномет. Він, щоб ви розуміли, вище мене ростом, з таким стволом … Його міна пробиває легкі перекриття. А друга проб’є будь-який будинок в центрі столиці. У них було, якщо я не помиляюся, 80 таких. Чотири стовбура. Це п’ять хвилин роботи”, – зазначив Луценко.
Loading...Залишити коментар